HYDROFLEX Roland Rigoll - nasza siedziba znajduje się w opolskich Krapkowicach. Rozpoczynając działalność w 2003 roku, objęliśmy obszar całej Polski oraz Europy Wschodniej. Ogromny wpływ na dynamiczny rozwój naszej firmy ma ciągłe poszerzanie oferty, a to z kolei pozwala nam dotrzeć do szerokiej grupy Klientów.  Oferowane przez nas akcesoria oraz części zamienne są eksploatowane we wszystkich sektorach gospodarki, potwierdzając ich skuteczność, trwałość i niezawodność.
 
Staramy się zapewnić Państwu najwyższy poziom obsługi, dostęp do informacji, aktualności. Nasz zespół składa się z młodych, energicznych osób, które chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. Zapraszamy do współpracy z nami.

Czym się zajmujemy?

CZĘŚCI ZAMIENNE
W swojej ofercie posiadamy liczne części do myjek ciśnieniwych jak i akcesoria na myjnie.
MYJKI CIŚNIENIOWE

Firma Hydroflex jest generalnym dystrybutorem urządzeń marki Comet na terenie Europy Wschodniej. Posiadamy sieć autoryzowanych dystrybutorów na terenie całej Polski, Czech i Słowacji. Oferujemy sprzedaż urządzeń, ich kompleksowy serwis, a także akcesoria oraz inne produkty związane z utrzymaniem czystości.

SYSTEMY ZAMGŁAWIANIA

Klimafogtech to połączenie zraszania, zamgławiania i klimatyzacji. Wykorzystując to, co naturalne – staramy się zapewnić Państwu optymalne rozwiązania. Większość z naszych produktów jest wciąż nowością na polskim rynku.

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 
08:00-16:00

Adres:

ul. 3 Maja 12
47-303 Krapkowice
Poland

Telefon:

+48 77 407 85 15
+48 77 407 85 16

traffit_generating